I N F O R M A C J A

13 grudnia 2017
Uprzejmie informujemy, iż w związku z modernizacją instalacji ciepłej wody  użytkowej w dniu 16 grudnia w godzinach od 6.00 do 10.00 szatnia damska będzie funkcjonowała jako szatnia koedukacyjna, natomiast w godzinach od 10.00 do 14.00  funkcję tę przejmie szatnia męska.

                                                Za powyższe utrudnienia przepraszamy.
czytaj dalej

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową rostrzygnięty

08 grudnia 2017
Zakończył się Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez Park Wodny w Ostrołęce . W konkursie wzięło udział 468 uczniów  z 26 szkół i placówek oświatowych.
czytaj dalej

Mikołajki w ostrołęckim aquaparku

06 grudnia 2017
Uczniowie odwiedzający dziś Park Wodny Aquarium mieli także okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem. Każde dziecko wchodzące na basen otrzymało słodki upominek.
czytaj dalej

Polonia najlepsza w pływackich Mistrzostwach Ostrołęki

29 października 2017
Za nami Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu organizowane przez UKS Piątka Ostrołęka, WOPR-OS i Park Wodny Aquarium. Ostrołęcki basen wypełnił się wieloma znakomitymi zawodnikami. Klasyfikację medalową wygrała Polonia Warszawa, a najlepsza z ostrołęckich klubów była Squatina.
czytaj dalej

Konkurs na „Najpiękniejszą Kartę Bożonarodzeniową”

23 października 2017
Park Wodny AQUARIUM zaprasza dzieci i nauczycieli plastyki do udziału w konkursie na „Najpiękniejszą Kartę Bożonarodzeniową”. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Każdy może wykonać jedną kartę formatu A4 na papierze wybraną techniką plastyczną. Nagrodami będą bezpłatne karty wstępu na basen (regulamin i oświadczenie w załączeniu).
czytaj dalej

Park Wodny Ostrołęka i DOBRY DIETETYK zapraszają na WYKŁAD dla RODZICÓW

03 października 2017
Zapraszamy na wykład dla Rodziców pt. "Nadwaga u Dzieci". Wykład odbędzie się 7 LISTOPADA 2017 godz 16:15 w sali konferencyjnej w Parku Wodnym w Ostrołęce.
czytaj dalej

Nauczymy twoje dziecko pływać, Park Wodny w Ostrołęce zaprasza!

06 września 2017
Park Wodny w Ostrołęce w ramach Akademii Pływania Delfinek zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do skorzystania z bezpłatnych zajęć nauki pływania z instruktorem.
czytaj dalej

Dzieci powitały lato z Parkiem Wodnym

03 lipca 2017
Na parkingu przed Parkiem Wodnym Aquarium odbyła się dziś impreza na powitanie lata. Do udziału w zabawie zaproszono przedszkolaki, dzieci i młodzież z Ostrołęki.
czytaj dalej

Park Wodny zaprasza grupy szkolne na bezpłatną naukę pływania

11 maja 2017
Dyrektor Aquaparku informuje ostrołęckie placówki oświatowe, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowanych grup szkolnych Aquapark oferuje bezpłatną naukę pływania dla dzieci i młodzieży szkolnej. Z zajęć nauki pływania można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 do 16.00.
czytaj dalej

Sala do wynajęcia na spotkania w Parku Wodnym w Ostrołęce

27 marca 2017
Park Wodny "AQUARIUM" w Ostrołęce zaprasza do organizowania imprez rodzinnych, spotkań okolicznościowych, firmowych  i konferencji.
czytaj dalej

Ferie Świąteczne w Parku Wodnym

02 stycznia 2017
W dniach 27-30 grudnia wolny czas w Parku Wodnym spędziło aż 2468 osób. Trafionym pomysłem okazała się "Noc z Parkiem Wodnym", z której skorzystało (w godz. 22.00 - 06.00)   ponad 266 osób, ostatni klient wyszedł o godz. 5.30, tej samej nocy na kręgielni bawiło się 22 osoby, a z usług restauracji Nemo skorzystało 150 osób.

Podsumowując  łącznie z  promocji Świątecznej skorzystało prawie 3000 mieszkańców Ostrołęki i okolic oraz przyjezdnych gości .
Obydwie akcje promocyjne w spełniły oczekiwania organizatorów. Cieszymy się, iż  mogliśmy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta i  ku ogólnemu zadowoleniu je zaspokoić.
czytaj dalej

Pływackie Mikołajki

13 grudnia 2016
Dzieci z ostrołęckich szkół wzięły udział w pływackich wyścigach mikołajkowych po uścisk i prezent od Świętego Mikołaja. Impreza, którą zorganizował klub Squatina przyciągnęła do parku wodnego Aquarium mnóstwo dzieciaków wraz z rodzicami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent.
czytaj dalej

Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym 2016

10 października 2016
czytaj dalej

Turniej szachowy ku pamięci powstańców warszawskich

03 sierpnia 2016
31 lipca w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium odbył się Otwarty Turniej  Szachowy, poświęcony pamięci 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Turniej zorganizowany był przez UKS Wieża Ostrołęka i był przeznaczony dla wszystkich umiejących grać w szachy. Zobacz wyniki rywalizacji.
czytaj dalej

Reklama w Parku Wodnym „AQUARIUM”

06 lipca 2016
Serdecznie zapraszamy do wynajmu pomieszczeń oraz umieszczenia materiałów reklamowych Państwa Firmy w obiekcie Parku Wodnego „Aquarium”.

Proponujemy :
• wynajem powierzchni w naszym obiekcie celem umieszczenia plakatów, bannerów, naklejek, roll-upów itp.
• wynajem powierzchni holu głównego Parku Wodnego w celu wystawienia różnego rodzaju stoisk np.: reklamowych, handlowych, stojaków, standów.
• wynajem pomieszczeń na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Mile widziane usługi w zakresie sportu i rekreacji np.: gabinety masażu, kosmetyczne, rehabilitacyjne jak też
usługi doradcze, rachunkowe, księgowe itp.
• wynajem sali na imprezy okolicznościowe, spotkania lub konferencje      
• oferujemy również możliwość ekspozycji reklamy wielkopowierzchniowej na terenie Parku Wodnego „Aquarium” oraz na terenie zewnętrznym i parkingu.
Jesteśmy też otwarci na inne formy reklamy które mogą być zastosowane w naszym obiekcie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą i macie dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

czytaj dalej