Park Wodny Ostrołęka i DOBRY DIETETYK zapraszają na WYKŁAD dla RODZICÓW

03 października 2017
Zapraszamy na wykład dla Rodziców pt. "Nadwaga u Dzieci". Wykład odbędzie się 3 października (wtorek) o godz. 16:00 w sali konferencyjnej w Parku Wodnym w Ostrołęce.
czytaj dalej

Nauczymy twoje dziecko pływać, Park Wodny w Ostrołęce zaprasza!

06 września 2017
Park Wodny w Ostrołęce w ramach Akademii Pływania Delfinek zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do skorzystania z bezpłatnych zajęć nauki pływania z instruktorem.
czytaj dalej

Dzieci powitały lato z Parkiem Wodnym

03 lipca 2017
Na parkingu przed Parkiem Wodnym Aquarium odbyła się dziś impreza na powitanie lata. Do udziału w zabawie zaproszono przedszkolaki, dzieci i młodzież z Ostrołęki.
czytaj dalej

Park Wodny zaprasza grupy szkolne na bezpłatną naukę pływania

11 maja 2017
Dyrektor Aquaparku informuje ostrołęckie placówki oświatowe, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zorganizowanych grup szkolnych Aquapark oferuje bezpłatną naukę pływania dla dzieci i młodzieży szkolnej. Z zajęć nauki pływania można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 do 16.00.
czytaj dalej

Sala do wynajęcia na spotkania w Parku Wodnym w Ostrołęce

27 marca 2017
Park Wodny "AQUARIUM" w Ostrołęce zaprasza do organizowania imprez rodzinnych, spotkań okolicznościowych, firmowych  i konferencji.
czytaj dalej

Ferie Świąteczne w Parku Wodnym

02 stycznia 2017
W dniach 27-30 grudnia wolny czas w Parku Wodnym spędziło aż 2468 osób. Trafionym pomysłem okazała się "Noc z Parkiem Wodnym", z której skorzystało (w godz. 22.00 - 06.00)   ponad 266 osób, ostatni klient wyszedł o godz. 5.30, tej samej nocy na kręgielni bawiło się 22 osoby, a z usług restauracji Nemo skorzystało 150 osób.

Podsumowując  łącznie z  promocji Świątecznej skorzystało prawie 3000 mieszkańców Ostrołęki i okolic oraz przyjezdnych gości .
Obydwie akcje promocyjne w spełniły oczekiwania organizatorów. Cieszymy się, iż  mogliśmy wyjść naprzeciw potrzebom mieszkańców naszego miasta i  ku ogólnemu zadowoleniu je zaspokoić.
czytaj dalej

Pływackie Mikołajki

13 grudnia 2016
Dzieci z ostrołęckich szkół wzięły udział w pływackich wyścigach mikołajkowych po uścisk i prezent od Świętego Mikołaja. Impreza, którą zorganizował klub Squatina przyciągnęła do parku wodnego Aquarium mnóstwo dzieciaków wraz z rodzicami. Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent.
czytaj dalej

Grand Prix Polski oraz Mistrzostw Ostrołęki w Ratownictwie Wodnym 2016

10 października 2016
czytaj dalej

Turniej szachowy ku pamięci powstańców warszawskich

03 sierpnia 2016
31 lipca w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium odbył się Otwarty Turniej  Szachowy, poświęcony pamięci 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Turniej zorganizowany był przez UKS Wieża Ostrołęka i był przeznaczony dla wszystkich umiejących grać w szachy. Zobacz wyniki rywalizacji.
czytaj dalej

Reklama w Parku Wodnym „AQUARIUM”

06 lipca 2016
Serdecznie zapraszamy do wynajmu pomieszczeń oraz umieszczenia materiałów reklamowych Państwa Firmy w obiekcie Parku Wodnego „Aquarium”.

Proponujemy :
• wynajem powierzchni w naszym obiekcie celem umieszczenia plakatów, bannerów, naklejek, roll-upów itp.
• wynajem powierzchni holu głównego Parku Wodnego w celu wystawienia różnego rodzaju stoisk np.: reklamowych, handlowych, stojaków, standów.
• wynajem pomieszczeń na prowadzenie nieuciążliwej działalności gospodarczej. Mile widziane usługi w zakresie sportu i rekreacji np.: gabinety masażu, kosmetyczne, rehabilitacyjne jak też
usługi doradcze, rachunkowe, księgowe itp.
• wynajem sali na imprezy okolicznościowe, spotkania lub konferencje      
• oferujemy również możliwość ekspozycji reklamy wielkopowierzchniowej na terenie Parku Wodnego „Aquarium” oraz na terenie zewnętrznym i parkingu.
Jesteśmy też otwarci na inne formy reklamy które mogą być zastosowane w naszym obiekcie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą i macie dodatkowe pytania prosimy o kontakt.

czytaj dalej

OGŁOSZENIE: Wynajem lokali użytkowych w PARKU WODNYM w Ostrołęce

14 czerwca 2016
Mamy do zaoferowania wynajem trzech lokali użytkowych, każdy o powierzchniach 18,18 m kw.  na parterze budynku basenu (ul. Wincentego Witosa 3).

Wysoki standard: centralne ogrzewanie, Internet, dostęp do łazienki, klimatyzacja, duże okna, meble biurowe (na życzenie klienta pusty lokal), obiekt chroniony, monitoring budynku, duży parking dla klientów.

Wejście do lokali od strony dużego parkingu (główne wejście do obiektu), możliwość zawieszenia szyldu.

Bardzo atrakcyjna lokalizacja, blisko osiedla mieszkalne, obiekty sportowe i turystyczne, łatwy dojazd z każdego punktu miasta oraz z pobliskich okolic.

Możliwość prowadzenia nieuciążliwej działalności gospodarczej. Mile widziane usługi  w zakresie sportu i rekreacji:  gabinety masażu,  gabinety kosmetyczne, gabinety rehabilitacyjne, jak też
lokale biurowe – usługi doradcze, rachunkowe, księgowe itp.

MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA od zaraz
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA

(od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00)

Kontakt:  534 460 410 lub 787 766 477
czytaj dalej

Odkrywamy nową odsłonę menu w Restauracji NEMO – Restauracja przyjazna dzieciom!

29 lutego 2016

W trosce o naszych klientów Restauracja NEMO od 01.03.2016r. wprowadza menu dla dzieci. Z myślą o najmłodszych szef kuchni Restauracji NEMO skomponował specjalny zestaw dań śniadaniowych, obiadowych i deserów w porcjach dziecięcych. Oprócz atrakcyjnego cenowo menu dla dzieci, w Restauracji NEMO czeka na najmłodszych kącik zabaw, w którym nasi milusińscy mogą miło spędzić czas.
Zapraszamy do Restauracji na pyszny posiłek!
czytaj dalej

Ferie Zimowe już za nami..

17 lutego 2016
Za nami kolejne ferie z Parkiem Wodnym w Ostrołęce. Było wiele uśmiechu i niekończącej się energii podczas zabaw na basenie, w kręgielni czy na salce ćwiczeń. Szeroka oferta basenu jak co roku przyciągnęła mnóstwo klientów. Moc wodnych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych sprawiły, że zima wcale nie musiała być nudna!!
czytaj dalej

I Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu w pływaniu w Parku Wodnym

17 grudnia 2015
Po raz pierwszy w Ostrołęce odbył się w ubiegłą sobotę ogólnopolski mikołajkowy puchar sprintu w hawajskim klimacie i z olimpijskimi gwiazdami pływania. Impreza poprzedzona była wyścigami, w których udział wzięły dzieci z ostrołęckich szkół.
Wielkie pływackie wydarzenie sportowe pn. "I Ogólnopolski Mikołajkowy Puchar Sprintu w pływaniu z Olimpijskimi Gwiazdami Sportu w hawajskim klimacie" przyciągnęło blisko 300 zawodników z 21 klubów pływackich z całej Polski. Organizatorem i pomysłodawcą imprezy był Klub Sportowy Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie "Squatina", Maja i Leszek Bieżuńscy, a współorganizatorem Park Wodny "Aquarium" w Ostrołęce.
czytaj dalej

IV Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu

16 listopada 2015
W sobotę 14 listopada w ostrołęckim Parku Wodnym Aquarium odbyły się IV Otwarte Mistrzostwa Ostrołęki w pływaniu. Zmagania rozegrane zostały w osiemnastu konkurencjach. Zawody zostały zorganizowane przez klub UKS Piątka Ostrołęka przy współpracy z Parkiem Wodnym Aquarium.
czytaj dalej